Slider

Socialiai atsakinga

Socialiai atsakinga įmonė yra įmonė, kuri atsižvelgia į visus suinteresuotųjų šalių interesus (personalą, klientus, tiekėjus, institucijas, socialines bendruomenes ir kt.) Ir poveikį, kurį gali atlikti savo veiksmais ekonominiu, socialiniu ir aplinkosauginiu lygmenimis, tiksliai apibrėžti principus ir kasdienį vadovavimo elgesį.Vertybėse nustatytos gairės, turinčios įtakos įmonių elgesiui ir veiksmams. 

Techpart vertybės

Skaidrumas

Siekiame užmegzti tarpusavio pasitikėjimo santykius su išorės suinteresuotosiomis šalimis, siekiant sukurti tvirtus ir ilgalaikius verslo santykius.

Teisingumas

Pasirenkame veiklos kryptis ir strategijas siekiant verslo tikslų, kuriais siekiama sukurti socialiai atsakingą aplinką, turinčią teigiamų rezultatų tiek įmonėje, tiek rinkoje.

Sąžiningumas

Pasirinkome atsakomybės etiką visuose sprendimuose, visada siekiame sąžiningumo ir skaidrumo laikydamiesi visų įstatymų.

Valdymas

Įmonėje vadovaujamės paprastumo ir nuosaikumo politika, vengiant pasipuikavimo ar kitų nereikalingų švaistymų.

Pagarba

Atsižvelgiame į kiekvieną asmenį už tai, kas jis ar ji, nepriklausomai nuo jo verslo vaidmens, visiškai gerbiant asmeninę nuomonę, patirtį ir ambicijas, kad būtų skatinama sukurti teigiamą darbo atmosferą įmonėje.

2013-2022 metais paaukota suma (€)
×