APIE MUS
Slider

Apie įmonę

„TECHPART“ prekės ženklas priklauso uždarajai akcinei bendrovei „JVS idea“, įkurtai 2012 m. “JVS idea” – patikima, stabili ir dinamiška kompanija, pagrįsta ilgamete patirtimi ir patikimais partneriais, siekianti patenkinti visus klientų lūkesčius. Profesionaliai dirbanti komanda suteikia informaciją bei padeda kiekvienai įmonei rasti tinkamą sprendimą, susijusį su pramoninių spynų, vyrių, fiksavimo sistemų, įvairių komponentų energijos, telekomunikacijų, oro kondicionavimo bei automobilių pramonėje.

 

Kokybiškai ir geromis komercinėmis sąlygomis, įmonė aptarnauja bei tiekia gaminius Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Skandinavijos pramonės įmonėms. “JVS Idea” yra oficialus “RST ROZTOCZE” atstovas Baltijos šalyse. Tai yra kompanija, turinti aukštus kokybės standartus. Daugiau kaip 25 metus pagrindinė įmonės “Roztocze” veikla yra spynų, vyrių, „v-klema“ tipo gnybtų ir daugelio kitų specializuotų komponentų gamyba energetikos, telekomunikacijų, oro kondicionavimo, geležinkelių, automobilių ir kitoms pramonės šakoms. “RST Roztocze” taip pat siūlo sandarinimo profilius (formuotus ir plokščius), reguliuojamas kojas, rankenas iš termoplastikų ir diuroplastikų.

 

“RST Roztocze” yra didžiausia ir labiausiai patyrusi kompanija Lenkijoje. Europoje “Roztocze” yra vienas svarbiausių pramonės komponentų gamintojų.
Gamybos srityje įmonė turi aukštą technologinį lygį, profesionalius darbuotojus ir gerą praktinę patirtį. “JVS idea” taip pat bendradarbiauja su daugybe kitų Europos gamintojų. Todėl gali pasiūlyti didelį pasirinkimą spec. gumos gaminių, žalvario, plastiko, nerūdijančio plieno dalių, akustinių porolonų ir kt.

“JVS idea” darbo kokybę apibūdina DNV GL standartas ISO 9001: 2015

 

MISIJA

Būti modernia, profesionalia ir lanksčia įmone, tiekiančią aukštos kokybės pramoninius vyrius, užrakinimo ir fiksavimo sistemas Baltijos bei Skandinavijos šalyse

VIZIJA

Patikima, stabili ir dinamiška kompanija, savo kompetenciją grindžianti ilgamete patirtimi ir patikimais partneriais, siekianti patenkinti visus klientų lūkesčius

TIKSLAS

Garantuoti tinkamą sprendimą, stabilų ir operatyvų tiekimą

SERTIFIKATAI

Pradžia
Darbuotojai
2020 - 2021m. Įmonės augimas %
×