Privatumo politika

JVS idea UAB privatumo politika
JVS idea UAB valdo „https://www.techpart.lt“ svetainę, kuri teikia paslaugas.

Šis puslapis naudojamas informuoti svetainės lankytojus apie mūsų politiką, susijusią su asmeninės informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, jei kas nors nusprendė naudoti mūsų paslaugą, www.techpart.lt svetainėje.

Jei nuspręsite naudoti mūsų paslaugą, sutinkate su šia politika susijusią informaciją rinkti ir naudoti. Mūsų surinkta asmeninė informacija naudojama teikiant ir tobulinant paslaugą. Mes nenaudosime ar neplatinsime jūsų informacijos kietiems, išskyrus atvejus, aprašytus šioje privatumo politikoje.

Šiose privatumo politikos taisyklėse vartojamos sąvokos turi tokias pačias reikšmes kaip ir mūsų sąlygos, kurios yra prieinamos https://www.techpart.lt, nebent šioje privatumo politikoje nurodyta kitaip.

Informacijos rinkimas ir naudojimas
Kad galėtumėte geriau naudotis mūsų paslaugomis, mes galime pareikalauti pateikti mums tam tikrą asmeniškai identifikuojamą informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų vardą, pavardę, telefono numerį ir pašto adresą. Surinkta informacija bus naudojama jums susisiekti ar identifikuoti.

Žurnalo duomenys
Norime Jus informuoti, kad kai lankotės mūsų svetainėje, mes renkame informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia mums, vadinamą „Log Data“. Į šiuos žurnalo duomenis gali būti įtraukta informacija, pvz., Jūsų kompiuterio interneto protokolo („IP“) adresas, naršyklės versija, mūsų paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tiems puslapiams, ir kita statistika.

Paslaugų tiekėjai
Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis dėl šių priežasčių:

Palengvinti mūsų aptarnavimą;
Teikti paslaugą mūsų vardu;
Atlikti su paslaugomis susijusias paslaugas arba
Padėti mums analizuoti, kaip naudojama mūsų paslauga.
Mes norime informuoti mūsų paslaugų vartotojus, kad šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninės informacijos. Priežastis yra atlikti jiems pavestas užduotis. Tačiau jie yra įpareigoti neatskleisti ar naudoti informacijos jokiais kitais tikslais.

Saugumas
Mes vertiname jūsų pasitikėjimą, pateikdami mums savo asmeninę informaciją, todėl siekiame naudoti komerciškai priimtinas priemones apsaugoti. Tačiau nepamirškite, kad joks perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo metodas nėra 100% saugus ir patikimas, ir mes negalime garantuoti jo absoliutaus saugumo.

Nuorodos į kitas svetaines
Mūsų paslaugose gali būti nuorodų į kitas svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tą svetainę. Atkreipkite dėmesį, kad šios išorinės svetainės neveikia. Todėl primygtinai rekomenduojame peržiūrėti šių svetainių privatumo politiką. Mes nekontroliuojame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šio privatumo politikos pakeitimai
Kartais galime atnaujinti privatumo politiką. Todėl rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį, kad būtų atlikti bet kokie pakeitimai. Mes informuosime jus apie bet kokius pakeitimus, paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje. Šie pakeitimai įsigalioja iškart, kai jie bus paskelbti šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis
Jei turite klausimų ar pasiūlymų dėl mūsų privatumo politikos, susisiekite su mumis.

×